Gryf Polanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-09-01 Nowy news
  • 2016-01-21 Okres przygotowań
  • 2015-11-16 Runda 1 zakończona
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 11:1
  • Korona Człopa - Arkadia Malechowo 1:2
  • Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 4:3
  • Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 2:2
  • Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0:1
  • GKS Leśnik II Manowo - Sokół Karlino 1:2
  • Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1:0
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Kadra 2015-2016
Ładowanie...

Losowa galeria

VIII Turniej o Puchar Burmistrza Polanowa
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 467, wczoraj: 247
ogółem: 1 169 034

statystyki szczegółowe

DRUŻYNA

Czas gry

1. Dawid Kozdra
Dawid Kozdra 1176 minut
2. Konrad Romańczyk
Konrad Romańczyk 1086 minut
3. Kamil Popowicz
Kamil Popowicz 1074 minut
4. Łukasz Matuszewski
Łukasz Matuszewski 1030 minut
5. Mateusz Hajman
Mateusz Hajman 908 minut
6. Krystian Mural
Krystian Mural 898 minut
7. Mateusz Sydoruk
Mateusz Sydoruk 829 minut
8. Jakub Justka
Jakub Justka 807 minut
9. Paweł Wilusz
Paweł Wilusz 737 minut
10. Rafał Załoga
Rafał Załoga 735 minut
11. Sebastian Gryciuk
Sebastian Gryciuk 684 minut
12. Dawid Tesfamichael
Dawid Tesfamichael 630 minut
13. Mateusz Polechoński
Mateusz Polechoński 603 minut
14. Miłosz Majcher
Miłosz Majcher 382 minut
15. Mateusz Ryk
Mateusz Ryk 360 minut
16. Tomasz Wojnarowski
Tomasz Wojnarowski 299 minut
17. Bartłomiej Urbański
Bartłomiej Urbański 41 minut
18. Radosław Wilk
Radosław Wilk 28 minut
19. Jakub Ratkowski
Jakub Ratkowski 11 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Gryf PolanówOrzeł Wałcz
Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz
2015-11-14, 13:30:00
Polanów
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Sława Sławno 11:1 Wybrzeże Biesiekierz
Korona Człopa 1:2 Arkadia Malechowo
Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór 2:2 Mechanik Bobolice
Błonie Barwice 0:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
GKS Leśnik II Manowo 1:2 Sokół Karlino
Olimp Złocieniec 1:0 Lech Czaplinek

Kalendarium

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

Sponsorzy