Gryf Polanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-09-01 Nowy news
  • 2016-01-21 Okres przygotowań
  • 2015-11-16 Runda 1 zakończona
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 11:1
  • Korona Człopa - Arkadia Malechowo 1:2
  • Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 4:3
  • Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 2:2
  • Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0:1
  • GKS Leśnik II Manowo - Sokół Karlino 1:2
  • Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1:0
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Kadra 2015-2016
Ładowanie...

Losowa galeria

IX Turniej o Puchar Burmistrza Polanowa
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 415, wczoraj: 144
ogółem: 1 147 968

statystyki szczegółowe

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Błonie Barwice 2:0 GKS Leśnik II Manowo zobacz ›
Victoria Sianów 3:1 Sława Sławno zobacz ›
Sokół Karlino 2:1 Olimp Złocieniec zobacz ›
Mechanik Bobolice 0:0 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
Orzeł Wałcz 3:0 Hubertus Biały Bór zobacz ›
Wybrzeże Biesiekierz 1:3 Korona Człopa zobacz ›
2015-08-16 Arkadia Malechowo 2:1 Gryf Polanów relacja ›
Lech Czaplinek 3:0 Sokół Karlino zobacz ›
Korona Człopa 4:4 Victoria Sianów zobacz ›
Hubertus Biały Bór 0:3 Arkadia Malechowo zobacz ›
Orzeł Wałcz 0:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
GKS Leśnik II Manowo 1:1 Mechanik Bobolice zobacz ›
Olimp Złocieniec 0:1 Błonie Barwice zobacz ›
2015-08-22 Gryf Polanów 2:1 Wybrzeże Biesiekierz relacja ›
Błonie Barwice 0:2 Lech Czaplinek zobacz ›
Mechanik Bobolice 3:2 Olimp Złocieniec zobacz ›
Arkadia Malechowo 3:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
Wybrzeże Biesiekierz 0:4 Hubertus Biały Bór zobacz ›
Sława Sławno 1:3 Korona Człopa zobacz ›
Orzeł Wałcz 0:0 GKS Leśnik II Manowo zobacz ›
2015-08-29 Victoria Sianów 2:0 Gryf Polanów relacja ›
Hubertus Biały Bór 1:1 Victoria Sianów zobacz ›
Wybrzeże Biesiekierz 0:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
GKS Leśnik II Manowo 1:2 Arkadia Malechowo zobacz ›
Olimp Złocieniec 1:3 Orzeł Wałcz zobacz ›
Lech Czaplinek 2:1 Mechanik Bobolice zobacz ›
Sokół Karlino 1:0 Błonie Barwice zobacz ›
2015-09-05 Gryf Polanów 3:2 Sława Sławno zobacz ›
Mechanik Bobolice 2:1 Sokół Karlino zobacz ›
Orzeł Wałcz 0:4 Lech Czaplinek zobacz ›
Arkadia Malechowo 2:0 Olimp Złocieniec zobacz ›
Wybrzeże Biesiekierz 1:1 GKS Leśnik II Manowo zobacz ›
Victoria Sianów 3:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
Sława Sławno 4:0 Hubertus Biały Bór zobacz ›
2015-09-12 Korona Człopa 3:1 Gryf Polanów relacja ›
Hubertus Biały Bór 1:1 Korona Człopa zobacz ›
Sława Sławno 1:0 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
GKS Leśnik II Manowo 2:5 Victoria Sianów zobacz ›
Olimp Złocieniec 3:2 Wybrzeże Biesiekierz zobacz ›
Lech Czaplinek 1:1 Arkadia Malechowo zobacz ›
Sokół Karlino 6:0 Orzeł Wałcz zobacz ›
Błonie Barwice 1:2 Mechanik Bobolice zobacz ›
Orzeł Wałcz 0:2 Błonie Barwice zobacz ›
Arkadia Malechowo 1:1 Sokół Karlino zobacz ›
Wybrzeże Biesiekierz 0:4 Lech Czaplinek zobacz ›
Victoria Sianów 3:0 Olimp Złocieniec zobacz ›
Sława Sławno 2:2 GKS Leśnik II Manowo zobacz ›
Korona Człopa 2:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
2015-09-27 Gryf Polanów 3:1 Hubertus Biały Bór relacja ›
GKS Leśnik II Manowo 1:1 Korona Człopa zobacz ›
Olimp Złocieniec 3:5 Sława Sławno zobacz ›
Lech Czaplinek 0:0 Victoria Sianów zobacz ›
Sokół Karlino 3:2 Wybrzeże Biesiekierz zobacz ›
Błonie Barwice 2:1 Arkadia Malechowo zobacz ›
Mechanik Bobolice 2:2 Orzeł Wałcz zobacz ›
2015-10-03 Gryf Polanów 1:0 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin relacja ›
Arkadia Malechowo 3:1 Mechanik Bobolice zobacz ›
Wybrzeże Biesiekierz 1:1 Błonie Barwice zobacz ›
Victoria Sianów 1:2 Sokół Karlino zobacz ›
Sława Sławno 1:2 Lech Czaplinek zobacz ›
Korona Człopa 2:2 Olimp Złocieniec zobacz ›
Hubertus Biały Bór 4:2 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
2015-10-10 Gryf Polanów 3:0 GKS Leśnik II Manowo relacja ›
10  GKS Leśnik II Manowo 3:0 Hubertus Biały Bór zobacz ›
10  Lech Czaplinek 3:1 Korona Człopa zobacz ›
10  Sokół Karlino 1:2 Sława Sławno zobacz ›
10  Błonie Barwice 4:2 Victoria Sianów zobacz ›
10  Mechanik Bobolice 7:0 Wybrzeże Biesiekierz zobacz ›
10  Orzeł Wałcz 1:3 Arkadia Malechowo zobacz ›
10  2015-10-17 Olimp Złocieniec 1:3 Gryf Polanów zobacz ›
11  Wybrzeże Biesiekierz 0:2 Orzeł Wałcz zobacz ›
11  Victoria Sianów 2:1 Mechanik Bobolice zobacz ›
11  Sława Sławno 5:1 Błonie Barwice zobacz ›
11  Korona Człopa 1:5 Sokół Karlino zobacz ›
11  Hubertus Biały Bór 2:2 Olimp Złocieniec zobacz ›
11  GKS Leśnik II Manowo 3:2 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
11  2015-10-25 Gryf Polanów 3:0 Lech Czaplinek relacja ›
12  Olimp Złocieniec 2:2 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
12  Lech Czaplinek 2:1 Hubertus Biały Bór zobacz ›
12  Błonie Barwice 3:2 Korona Człopa zobacz ›
12  Mechanik Bobolice 2:2 Sława Sławno zobacz ›
12  Orzeł Wałcz 4:0 Victoria Sianów zobacz ›
12  Arkadia Malechowo 2:0 Wybrzeże Biesiekierz zobacz ›
12  2015-10-31 Sokół Karlino 0:1 Gryf Polanów relacja ›
13  Lech Czaplinek 2:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
13  Victoria Sianów 1:1 Arkadia Malechowo zobacz ›
13  Sława Sławno 5:0 Orzeł Wałcz zobacz ›
13  Korona Człopa 4:3 Mechanik Bobolice zobacz ›
13  Hubertus Biały Bór 2:4 Sokół Karlino zobacz ›
13  GKS Leśnik II Manowo 5:1 Olimp Złocieniec zobacz ›
13  2015-11-07 Gryf Polanów 5:0 Błonie Barwice relacja ›
14  Lech Czaplinek 3:0 GKS Leśnik II Manowo zobacz ›
14  Sokół Karlino 2:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
14  Błonie Barwice 5:2 Hubertus Biały Bór zobacz ›
14  Orzeł Wałcz 1:2 Korona Człopa zobacz ›
14  Arkadia Malechowo 4:1 Sława Sławno zobacz ›
14  Wybrzeże Biesiekierz 1:3 Victoria Sianów zobacz ›
14  2015-11-11 Mechanik Bobolice 5:3 Gryf Polanów relacja ›
15  Sława Sławno 11:1 Wybrzeże Biesiekierz zobacz ›
15  Korona Człopa 1:2 Arkadia Malechowo zobacz ›
15  Hubertus Biały Bór 2:2 Mechanik Bobolice zobacz ›
15  Błonie Barwice 0:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin zobacz ›
15  GKS Leśnik II Manowo 1:2 Sokół Karlino zobacz ›
15  Olimp Złocieniec 1:0 Lech Czaplinek zobacz ›
15  2015-11-14 Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Gryf PolanówOrzeł Wałcz
Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz
2015-11-14, 13:30:00
Polanów
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Sława Sławno 11:1 Wybrzeże Biesiekierz
Korona Człopa 1:2 Arkadia Malechowo
Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór 2:2 Mechanik Bobolice
Błonie Barwice 0:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
GKS Leśnik II Manowo 1:2 Sokół Karlino
Olimp Złocieniec 1:0 Lech Czaplinek

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Sponsorzy