Gryf Polanów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-09-01 Nowy news
  • 2016-01-21 Okres przygotowań
  • 2015-11-16 Runda 1 zakończona
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 11:1
  • Korona Człopa - Arkadia Malechowo 1:2
  • Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 4:3
  • Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 2:2
  • Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0:1
  • GKS Leśnik II Manowo - Sokół Karlino 1:2
  • Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1:0
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Kadra 2015-2016
Ładowanie...

Losowa galeria

IX Turniej o Puchar Burmistrza Polanowa
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 405, wczoraj: 144
ogółem: 1 147 958

statystyki szczegółowe

JUNIORZY


Trenerem "Juniorów starszych" jest P. Piotr Idzi.

Kadra na sezon 2014/2015:

  1. Klimasz Błażej (1997r.)
  2. Romanko Michał (1997r.)
  3. Fałkowski Szymon (1999r.)
  4. Żuchowski Sebastian (1997r.)
  5. Miarka Norbert (1997r.)
  6. Wlk Radosław (1997r.)
  7. Prendecki Grzegorz (1999r.)
  8. Majcher Jonasz (1999r.)
  9. Ratkowski Jakub (1996r.)
  10. Czajkowski Konrad (1999r.)
  11. Kruszka Krzysztof (1999r.)
  12. Papierski Błażej (1999r.)
  13. Pieczka Marcel (1998r.)
  14. Skórzewski Norbert (1998r.)
  15. Żuchowski Michał (1996r.)
  16. Kowalski Jakub (1997r.)
  17. Ratkowski Nikodem (1998r.)
  18. Dzierżyński Mateusz (1998r.)
  19. Żak Łukasz (1998r.)
  20. Ciołek Przemysław (1997r.)
  21. Kopiec Błażej (1998r.)
  22. Mondry Paweł (1998r.)
  23. Pieczka Rafał (1998r.)
  24. Papierski Jakub (1998r.)
  25. Grulikowski Ireneusz (1996r.)

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Gryf PolanówOrzeł Wałcz
Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz
2015-11-14, 13:30:00
Polanów
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Sława Sławno 11:1 Wybrzeże Biesiekierz
Korona Człopa 1:2 Arkadia Malechowo
Gryf Polanów 4:3 Orzeł Wałcz
Hubertus Biały Bór 2:2 Mechanik Bobolice
Błonie Barwice 0:1 Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
GKS Leśnik II Manowo 1:2 Sokół Karlino
Olimp Złocieniec 1:0 Lech Czaplinek

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Sponsorzy