Runda 1 zakończona

• autor: ireneusz17p, 2015-11-16 16:44

szczegóły. czytaj więcej...

Walka do końca !!

Polanowski zespół w ostatniej kolejce na własnym boisku podejmował drużynę z Wałcza. Pierwsza bramka strzelona w 37 minucie przez Krystiana Mural, który wykorzystuje dogranie od Mateusza Ryk. Minutę później szybka odpowiedz Orła i gola strzela Maciej Michalik. Wynik do przerwy 1:1.
Druga połowa zaczyna się pechowo dla Gryfa gdyż 5 minut po rozpoczęciu druga bramkę strzela Maciej Michalik tym samym daje prowadzenie swojemu zespołowi. Trzy minuty później rajd Krystiana zostaje udokumentowany druga bramką. Jednak do kolejnej bramki nie trzeba było czekać i na listę strzelców wpisuje się Damian Krzyżaniak zawodnik Wałcza. Akcja z lewej strony zawodników Orła i niestety faul Matuszewskiego, który otrzymuje czerwona kartkę i od 68 minuty drużyna musi walczyć w osłabieniu. Wynik 3:2 dla gościu utrzymywał się do 86 minuty. Rzut wolny do piłki podchodzi Kamil Popowicz i wykonuje dokładny strzał. Kapitan Gryfa nie dał szans bramkarzowi. Przypomnijmy, że to nie pierwszy tak dokładnie wykonany rzut wolny przez Kamila. Cztery minuty przed końcem remis 3:3. Końcówka należała do gospodarzy i gola w 90 minucie strzela Rafał Załoga przy asyście Krystiana.